Vyslaní dobrovolníci EVS

Vyber si projekt, místo a čas – my tě vyšleme!

8D o.s. je od roku 2007 akreditovanou vysílající a přijímající organizací s číslem EI 2009-CZ-6

Pomůžeme ti při uskutečnění tvých snů. Jako tvá vysílající organizace ti poskytneme plnou podporu při přípravě i realizaci projektu. Přijímáme a vysíláme i dobrovolníky s handicapem.


V roce 2009 a 2010 jsme vyslali dobrovolníky do následujících projektů realizovaných v partnerských organizací na Slovensku :

  • Dobrovoľník pre Štiavnicu (2009-2010, Banská Štiavnica) Miroslav Čejka
  • Deaf art connection 6. Medzinárodný festival kultůry nepočujucích sv. Františka Saleského v Nitre (2010-2011 Nitra) Michaela Kosiecová – fotogalerie.
  • Dobrovoľníci pre Štiavnicu (2010-2011 Banská Štiavnica) Miroslav Toláš a Daniel Fürst – fotogalerie.

Fotogalerie vyslaných dobrovolníků – fotky

Připravujeme další dobrovolníky na vyslání:

  • Itálie – Cassa per Pace – Miláno
  • Španělsko – několik organizací

Pomůžeme ti

Pokud máš zájem strávit EVS v zahraničí, kontaktuj nás na e-mailu info@c8d.cz. Pomůžeme ti vybrat si v databázi organizací vhodný projekt a kontaktovat přijímající organizaci.

Pošli své údaje organizacím

Hostitelským organizacím je třeba  poslat životopis a motivační dopis, ve kterém popíšeš proč bys chtěl/a nastoupit právě do jejich projektu. Se vším ti rádi pomůžeme a poradíme, neváhej nás kontaktovat.

 

 

 

Zanechte komentář

K přispívání je nutné být přihlášen.

KRAVÍ HORA LIDEM

KRAVÍ HORA LIDEM je nový prostor v centru Brna s překrásným výhledem na Špilberk. Dosud toto místo spalo, ale tomu je nyní konec…
Rozhodli jsme se spojit síly a připravili projekt, který vám nabídne vše, co máte rádi na jednom místě.

Startujeme 6. října otvírací akcí, v rámci níž pro vás postavíme veřejně přístupné dětské hřiště. To ale nestačí! Nebudete se přece celý den jen dívat jak šroubujeme prolézačky… Je toho mnohem víc!

Přijde klaun Čiko a celý den bude bavit děti jeho Lepším světem. Ochutnáte také to nejlepší z moravského gastronebe a hvězdný výběr z malých pivovarů. Máte doma odpad, co by pro jiného mohl být poklad? Tak přineste něco na prodej na Dobrou Karmu – bleší trhy. 

RODIČing

 
Účastnili jsme se prvního ročníku RODIČing festivalu!
 
Festival se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hodin na BVV BRNO v Pavilonu A.
 
 

Projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“

V sobotu 23. dubna 2016 proběhly v rámci oslav „Dne země“ také tři prezentace našeho projektu „Kraví hora lidem, lidé pro Kraví horu“.
 
Jak už jsme Vás dříve informovali, projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“ je obecně prospěšný projekt zpřístupnění Kraví hory veřejnosti.

Den Země – Divočina na Kraví hoře

 
V sobotu 23. dubna 2016 jsme od 10 do 18 hodin s dalšími organizacemi v parku na Kraví hoře oslavili Den Země.
 
Letos to byla DIVOČINA!

 
 

Ochutnávka Prány

Dne 28.dubna 2016 proběhla v Centru 8D beseda o „pránické výživě“, nebo-li „brethariánství.“ Děkujeme všem zúčastněným za velmi podnětnou diskuzi a za vytvoření neobyčejné atmosféry.