Lavičky 8D

Originální lavičky 8D

Originální lavičky 8D, kvalitní materiály, nezničitelná konstrukce, ekologické barvy, odolnost proti vandalismu.

Potřebujete lavičku? Vyrobíme Vám originální lavičku na míru!
Potřebujete lavičky? Dodáme vám jakékoliv množství, vybírejte z naší nabídky. Chcete lavičku podle vašich představ – vyrobíme vám ji!

Lavičky do parku, lavičky na náměstí, lavičky na náves, lavička pod lípu, lavička na vyhlídku, lavičky na hřiště, lavička do mateřské školky, lavičky kamkoliv – lavičky 8D

Lavičky 8D přinášejí inovaci do unifikovaného, neosobního prostředí dětských hřišť, sídlišť a veřejných prostranství – netradiční lavičky ve tvaru zvířat, městský a parkový mobiliář – design, který nemá ve světě obdoby, unikátní konstrukce, kvalitní materiály, precizní zpracování, bezpečnost, dlouhá životnost, užitná a estetická hodnota.

Prohlédněte si také naši nabídku vybavení dětských hřišť – vše na www.prolezacky.cz

Lavička jako reklama pro vás – Lavička 8D

Vyrobíme vám lavičku ve tvaru vašeho firemního loga nebo produktu.
Originální reklamní prvek – lavička 8D

Lavičky pro vaši provozovnu, lavičky na náměstí, lavičky na nádrží, lavičky na zastávky, lavičky kamkoliv – lavičky 8D

Realizujeme projekty na míru dle konkrétních potřeb zákazníka. Výrobky 8D jsou certifikovány dle EN 1176. Nadčasový design prvků 8D, dlouhá životnost a odolnost proti povětrnosti a vandalismu nemá na Českém ani světovém trhu obdoby. Naši zákazníci se k nám rádi vracejí.

Sociální rozměr

Projekt Lavičky 8D má nezanedbatelný společenský aspekt. Vyrábíme lavičky zdarma pro ústavy, stacionáře, dětské domovy, domovy důchodců a podobně. A navíc část z výtěžků z prodeje jde na podporu sociálních a vzdělávacích programů Centra 8D. Každý zákazník si tak kupuje výrobky s přidanou hodnotou – bez navýšení ceny.

Do celého procesu, od návrhů laviček přes výrobu až po barevné provedení, zapojujeme osoby znevýhodněné na trhu práce. Do projektu jsou zapojeni lidé se sociálním či zdravotním znevýhodněním a osoby znevýhodněné vyšším věkem, kterým pomáháme najít uplatnění či vytváříme pracovní místa přímo v Centru 8D.

8D přináší jedinečné know-how – myšlenku, sen. Věříme svým snům. Zaměstnáme více lidí, doplníme technické vybavení, rozšíříme výrobu – pomůžeme zlepšit prostředí pro více lidí.

Pokud vás projekt zaujal, můžete ho podpořit – například zakoupením lavičky nebo se staňte partnery projektu.

Zanechte komentář

K přispívání je nutné být přihlášen.

KRAVÍ HORA LIDEM

KRAVÍ HORA LIDEM je nový prostor v centru Brna s překrásným výhledem na Špilberk. Dosud toto místo spalo, ale tomu je nyní konec…
Rozhodli jsme se spojit síly a připravili projekt, který vám nabídne vše, co máte rádi na jednom místě.

Startujeme 6. října otvírací akcí, v rámci níž pro vás postavíme veřejně přístupné dětské hřiště. To ale nestačí! Nebudete se přece celý den jen dívat jak šroubujeme prolézačky… Je toho mnohem víc!

Přijde klaun Čiko a celý den bude bavit děti jeho Lepším světem. Ochutnáte také to nejlepší z moravského gastronebe a hvězdný výběr z malých pivovarů. Máte doma odpad, co by pro jiného mohl být poklad? Tak přineste něco na prodej na Dobrou Karmu – bleší trhy. 

RODIČing

 
Účastnili jsme se prvního ročníku RODIČing festivalu!
 
Festival se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hodin na BVV BRNO v Pavilonu A.
 
 

Projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“

V sobotu 23. dubna 2016 proběhly v rámci oslav „Dne země“ také tři prezentace našeho projektu „Kraví hora lidem, lidé pro Kraví horu“.
 
Jak už jsme Vás dříve informovali, projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“ je obecně prospěšný projekt zpřístupnění Kraví hory veřejnosti.

Den Země – Divočina na Kraví hoře

 
V sobotu 23. dubna 2016 jsme od 10 do 18 hodin s dalšími organizacemi v parku na Kraví hoře oslavili Den Země.
 
Letos to byla DIVOČINA!

 
 

Ochutnávka Prány

Dne 28.dubna 2016 proběhla v Centru 8D beseda o „pránické výživě“, nebo-li „brethariánství.“ Děkujeme všem zúčastněným za velmi podnětnou diskuzi a za vytvoření neobyčejné atmosféry.

Poslední komentáře

Reference (ukázat)

Sdružení FILIA

logo_ciste_cz10V rámci doplňkových programů pro děti ze sdružení FILIA, dlouhodobě spolupracujeme s neziskovou organizací 8D o.s. . Klienti sdružení FILIA sem pravidelně dochází v doprovodu asistentů a účastní se tvůrčích a sportovních programů připravených pracovníky Centra 8D.

Odkazy

Doporučujeme

Podporují nás

Spolupracujeme