Léto v Centru 8D je v plném proudu

Venku máme tropická vedra a v Centru 8D to žije! Jak je už u nás tradicí, i letos jsme pro děti a mládež přichystali širokou škálu aktivit a volnočasových programů. Dětské hřiště 8D, tvůrčí díly, ekozemědělství, filmové a diskuzní večery v našem kinosále či konverzační angličtina – u nás si určitě vyberete…

 

Dětské hřiště a průlezky jsou k dispozici pro širokou veřejnost a zejména pro ty nejmenší přímo v areálu Centra 8D. Z programů u nás stále běží velmi oblíbené tvůrčí dílny, kde děti mohou kreslit a účastnit širokého spektra rukodílných aktivit, jako například vyřezávání překližek.

 

 

Další činností, do které se mohou zapojit všichni dobrovolníci, je ekologická zahrada 8D, kde se soustřeďujeme na ekologické zemědělství. Zde učíme, jak získat základní kompetence při pěstování zeleniny a bylinek a jak si osvojit základní zahrádkářské dovednosti. Máte-li zájem a chuť se k nám přidat, neváhejte nás kontaktovat!

 

 

V Centru 8D mimo jiné také stále probíhají diskuzní a filmové večery za použití multimediální techniky. V rámci diskuzního pořadu si mohou účastníci promítnout část filmu nebo dokumentu, které posléze následuje diskuze na dané téma. V případě zájmu či návrhu na téma/film/dokument, na které byste se rádi v rámci diskuze zaměřili, se k nám neváhejte přidat.

Nově se u nás v Centru 8D můžete mimo jiné vzdělávat cizím jazykům. Tak jak jsme vás již nedávno informovali, v rámci vzdělávacího projektu nabízíme pro děti a širokou veřejnost lekce angličtiny. Výuka je zcela netradiční, soustředí se na konverzaci a je rozhodně „chilli“ – přesně tak, jak to má v názvu. Zapracujte na svých anglických znalostech v naší Chilli English. Máte-li zájem dozvědět se více informací o výuce, kontaktujte nás na info@chillienglish.cz.

 

Chilli English - angličtina Brno centrum

 

To vše a ještě mnohem více přímo v centru města Brna.

 

Centrum 8D – Pomáháme, kde je třeba.

 


Komentáře jsou uzavřeny.

KRAVÍ HORA LIDEM

KRAVÍ HORA LIDEM je nový prostor v centru Brna s překrásným výhledem na Špilberk. Dosud toto místo spalo, ale tomu je nyní konec…
Rozhodli jsme se spojit síly a připravili projekt, který vám nabídne vše, co máte rádi na jednom místě.

Startujeme 6. října otvírací akcí, v rámci níž pro vás postavíme veřejně přístupné dětské hřiště. To ale nestačí! Nebudete se přece celý den jen dívat jak šroubujeme prolézačky… Je toho mnohem víc!

Přijde klaun Čiko a celý den bude bavit děti jeho Lepším světem. Ochutnáte také to nejlepší z moravského gastronebe a hvězdný výběr z malých pivovarů. Máte doma odpad, co by pro jiného mohl být poklad? Tak přineste něco na prodej na Dobrou Karmu – bleší trhy. 

RODIČing

 
Účastnili jsme se prvního ročníku RODIČing festivalu!
 
Festival se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hodin na BVV BRNO v Pavilonu A.
 
 

Projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“

V sobotu 23. dubna 2016 proběhly v rámci oslav „Dne země“ také tři prezentace našeho projektu „Kraví hora lidem, lidé pro Kraví horu“.
 
Jak už jsme Vás dříve informovali, projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“ je obecně prospěšný projekt zpřístupnění Kraví hory veřejnosti.

Den Země – Divočina na Kraví hoře

 
V sobotu 23. dubna 2016 jsme od 10 do 18 hodin s dalšími organizacemi v parku na Kraví hoře oslavili Den Země.
 
Letos to byla DIVOČINA!

 
 

Ochutnávka Prány

Dne 28.dubna 2016 proběhla v Centru 8D beseda o „pránické výživě“, nebo-li „brethariánství.“ Děkujeme všem zúčastněným za velmi podnětnou diskuzi a za vytvoření neobyčejné atmosféry.

Poslední komentáře

Reference (ukázat)

Sdružení FILIA

logo_ciste_cz10V rámci doplňkových programů pro děti ze sdružení FILIA, dlouhodobě spolupracujeme s neziskovou organizací 8D o.s. . Klienti sdružení FILIA sem pravidelně dochází v doprovodu asistentů a účastní se tvůrčích a sportovních programů připravených pracovníky Centra 8D.

Odkazy

Doporučujeme

Podporují nás

Spolupracujeme