Kruh 42 – hledání nových způsobů spolupráce

1.6.2013 od 13:00 do 21:00 se v Centru 8D uskuteční setkání aktivních lidí, kteří pozitivně ovlivňují svět kolem sebe. Více na www.pravdasranda.cz
Na setkání jsou zváni lidé, kteří se nebojí a jdou směrem ke svým snům, ke svému srdci a pracují ve prospěch Celku. Hledáme nové způsoby spolupráce, sdílení a inspirace. Pracovní název setkání je Kruh 42 (42=univerzální odpověď na základní otázku Života, Vesmíru a vůbec – viz Stopařův průvodce po galaxii :))

Zaměřili jsme se na lidi kteří vědí, že změna, kterou je třeba udělat, je změna v nás samotných.

Cílem setkání je vzájemné poznání, sdílení zkušeností a hledání možností a způsobů spolu-práce. Kapacita účastníků je – jak jinak – 42.

Toto setkání je první, jistě ne poslední. Každý pozvaný účastník se přihlásí na webu www.pravdasranda.cz, kde si může přečíst krátké představení ostatních účastníků a popřípadě o sobě také něco napsat.

Těšíme se na setkání.

 

Zanechte komentář

K přispívání je nutné být přihlášen.

KRAVÍ HORA LIDEM

KRAVÍ HORA LIDEM je nový prostor v centru Brna s překrásným výhledem na Špilberk. Dosud toto místo spalo, ale tomu je nyní konec…
Rozhodli jsme se spojit síly a připravili projekt, který vám nabídne vše, co máte rádi na jednom místě.

Startujeme 6. října otvírací akcí, v rámci níž pro vás postavíme veřejně přístupné dětské hřiště. To ale nestačí! Nebudete se přece celý den jen dívat jak šroubujeme prolézačky… Je toho mnohem víc!

Přijde klaun Čiko a celý den bude bavit děti jeho Lepším světem. Ochutnáte také to nejlepší z moravského gastronebe a hvězdný výběr z malých pivovarů. Máte doma odpad, co by pro jiného mohl být poklad? Tak přineste něco na prodej na Dobrou Karmu – bleší trhy. 

RODIČing

 
Účastnili jsme se prvního ročníku RODIČing festivalu!
 
Festival se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hodin na BVV BRNO v Pavilonu A.
 
 

Projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“

V sobotu 23. dubna 2016 proběhly v rámci oslav „Dne země“ také tři prezentace našeho projektu „Kraví hora lidem, lidé pro Kraví horu“.
 
Jak už jsme Vás dříve informovali, projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“ je obecně prospěšný projekt zpřístupnění Kraví hory veřejnosti.

Den Země – Divočina na Kraví hoře

 
V sobotu 23. dubna 2016 jsme od 10 do 18 hodin s dalšími organizacemi v parku na Kraví hoře oslavili Den Země.
 
Letos to byla DIVOČINA!

 
 

Ochutnávka Prány

Dne 28.dubna 2016 proběhla v Centru 8D beseda o „pránické výživě“, nebo-li „brethariánství.“ Děkujeme všem zúčastněným za velmi podnětnou diskuzi a za vytvoření neobyčejné atmosféry.

Poslední komentáře

Reference (ukázat)

Sdružení FILIA

logo_ciste_cz10V rámci doplňkových programů pro děti ze sdružení FILIA, dlouhodobě spolupracujeme s neziskovou organizací 8D o.s. . Klienti sdružení FILIA sem pravidelně dochází v doprovodu asistentů a účastní se tvůrčích a sportovních programů připravených pracovníky Centra 8D.

Odkazy

Doporučujeme

Podporují nás

Spolupracujeme