Lidé

Alexandr Ždímal

Rok narození: 1978

Funkce: hlavní koordinátor Centra (vzdělávací, sportovní a tvůrčí aktivity), předseda správní rady 8D o.s., Dobrovolník

Činnost: řízení a realizace projektů, návrhy prolézaček, zajištění fungování vzdělávacích a klubových programů a aktivit

Kvalifikace: Střední škola uměleckých řemesel – obor propagace, výstavnictví; VUT v Brně – fakulta architektury 4 roky

Kompetence: design, architektura, praxe v technických oborech a ve stavebnictví, vedení galerie, zástupce kapitána VSK VUT – aktivní tenista, 4 roky organizace a vedení příměstských letních sportovních kempů pro děti, hlavní koordinátor dětských sportovních dnů na Kraví hoře pod záštitou města Brna, člen Pracovní skupiny pro vzdělávání a školství Rady města Brna, cialis generique pas cher, zaměstnanec VUT v Brně – CESA, 3 roky vedení a správa tenisových dvorců Kraví hora.


Richard Pochylý

Rok narození: 1980
Funkce: hlavní koordinátor Centra (tvůrčí a vzdělávací aktivity), místopředseda správní rady 8D o.s., Dobrovolník, DPP
Činnost: řízení a realizace projektů, fundrasing, návrhy a technická dokumentace prolézaček, zajištění fungování vzdělávacích a klubových programů a aktivit

Kvalifikace: Střední škola uměleckých řemesel – obor nábytek a tvorba interiéru; VUT v Brně – fakulta architektury 4 roky

Jazyky: Aj

Kompetence: design, architektura, dřevěné konstrukce, vedení skautského oddílu, vedení táborů, 9 let pořádání zážitkových motivačních vzdělávacích kurzů, instruktor Junáka, člen Pracovní skupiny pro vzdělávání a školství Rady města Brna, OSVČ

 


Koncert ticha …

Už se vám po nás muselo stýskat. Nebojte, stále tu jsme  Rok 2022 zahájíme trošku netradiční akcí. Vnímáme, že po vánočním a novoročním shonu je čas se na chvilku zastavit. Tímto vás srdečně zveme na Koncert ticha.

Za vznikem tohoto nápadu stojí úžasná Kniha ticha od spisovatele Josefa Formánka a inspirace francouzským filmem Nádherná zelená.

 

KDY: Ve čtvrtek 20.1. 2022 od 18 do 21 hod
KDE: v hlavním sále centra 8D z.s., Rybkova 23, objekt 30, 602 00 Brno

 

Co to obnáší?

 

Kraví hora lidem

Něco se chystá a bude to velké….

připravujeme projekt revitalizace areálu. Kraví hora lidem by se mohla změnit na multifunkční sportovní a relaxační centrum pro širokou veřejnost. Držte nám palce!

KRAVÍ HORA LIDEM

KRAVÍ HORA LIDEM je nový prostor v centru Brna s překrásným výhledem na Špilberk. Dosud toto místo spalo, ale tomu je nyní konec…
Rozhodli jsme se spojit síly a připravili projekt, který vám nabídne vše, co máte rádi na jednom místě.

Startujeme 6. října otvírací akcí, v rámci níž pro vás postavíme veřejně přístupné dětské hřiště. To ale nestačí! Nebudete se přece celý den jen dívat jak šroubujeme prolézačky… Je toho mnohem víc!

Přijde klaun Čiko a celý den bude bavit děti jeho Lepším světem. Ochutnáte také to nejlepší z moravského gastronebe a hvězdný výběr z malých pivovarů. Máte doma odpad, co by pro jiného mohl být poklad? Tak přineste něco na prodej na Dobrou Karmu – bleší trhy. 

RODIČing

 
Účastnili jsme se prvního ročníku RODIČing festivalu!
 
Festival se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hodin na BVV BRNO v Pavilonu A.
 
 

Projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“

V sobotu 23. dubna 2016 proběhly v rámci oslav „Dne země“ také tři prezentace našeho projektu „Kraví hora lidem, lidé pro Kraví horu“.
 
Jak už jsme Vás dříve informovali, projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“ je obecně prospěšný projekt zpřístupnění Kraví hory veřejnosti.

Poslední komentáře

Reference (ukázat)

Sdružení FILIA

logo_ciste_cz10V rámci doplňkových programů pro děti ze sdružení FILIA, dlouhodobě spolupracujeme s neziskovou organizací 8D o.s. . Klienti sdružení FILIA sem pravidelně dochází v doprovodu asistentů a účastní se tvůrčích a sportovních programů připravených pracovníky Centra 8D.

Odkazy

Doporučujeme

Podporují nás

Spolupracujeme