Zaměstnání v 8D

Vážení přátelé, nabízíme pracovní místo v týmu 8D!

Pozice: Asistentka / asistent

Pracovní náplň: Zajímavá různorodá práce, administrativa, organizace, příprava účetních podkladů, fundrasing, public relations

Nabízíme: Pevná mzda s širokou možností osobního ohodnocení, pružná pracovní doba, možnost seberealizace a osobního rozvoje, lidské a technické zázemí Centra 8D, dynamická společnost s možností profesního růstu, zajímavá práce na projektech jejichž hlavním cílem je pomoc druhým, otevřený tým mladých lidí, vyškolení v oblastech fundrasing a PR, práce ve středu města, stravování v areálu.

Práce je vhodná i pro osoby s pohybovým handicapem. Věková hranice uchazeče není stanovena.

Požadujeme: Flexibilita, organizační schopnosti, znalost práce s PC a orientace na internetu, odpovědnost za přidělené úkoly, dlouhodobý pracovní poměr, základní znalost angličtiny.

Datum nástupu: Dohodou, ihned
Obor: Administrativa, organizace
Kraj: Jihomoravský kraj
Město: BRNO
Pracovní úvazek: Plný nebo částečný úvazek

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete svůj strukturovaný životopis s fotografií a telefonním kontaktem. Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče. Do průvodního dopisu nebo do těla e-mailové zprávy prosím zkopírujte níže uvedené prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních dat.

Prohlášení:

„Odesláním svého životopisu uděluji společnosti 8D o.s. Rybkova 23, 602 00 Brno, IČ 270 47 156 souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., aby zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci v potřebném rozsahu. 8D o.s. použije osobní údaje obsažené v životopise výhradně k uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci a tyto údaje nepředá třetím osobám. Udělený souhlas může být kdykoli odvolán doporučeným dopisem doručeným na adresu společnosti.“

Zanechte komentář

K přispívání je nutné být přihlášen.

Kraví hora lidem

Něco se chystá a bude to velké….

připravujeme projekt revitalizace areálu. Kraví hora lidem by se mohla změnit na multifunkční sportovní a relaxační centrum pro širokou veřejnost. Držte nám palce!

KRAVÍ HORA LIDEM

KRAVÍ HORA LIDEM je nový prostor v centru Brna s překrásným výhledem na Špilberk. Dosud toto místo spalo, ale tomu je nyní konec…
Rozhodli jsme se spojit síly a připravili projekt, který vám nabídne vše, co máte rádi na jednom místě.

Startujeme 6. října otvírací akcí, v rámci níž pro vás postavíme veřejně přístupné dětské hřiště. To ale nestačí! Nebudete se přece celý den jen dívat jak šroubujeme prolézačky… Je toho mnohem víc!

Přijde klaun Čiko a celý den bude bavit děti jeho Lepším světem. Ochutnáte také to nejlepší z moravského gastronebe a hvězdný výběr z malých pivovarů. Máte doma odpad, co by pro jiného mohl být poklad? Tak přineste něco na prodej na Dobrou Karmu – bleší trhy. 

RODIČing

 
Účastnili jsme se prvního ročníku RODIČing festivalu!
 
Festival se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hodin na BVV BRNO v Pavilonu A.
 
 

Projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“

V sobotu 23. dubna 2016 proběhly v rámci oslav „Dne země“ také tři prezentace našeho projektu „Kraví hora lidem, lidé pro Kraví horu“.
 
Jak už jsme Vás dříve informovali, projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“ je obecně prospěšný projekt zpřístupnění Kraví hory veřejnosti.

Den Země – Divočina na Kraví hoře

 
V sobotu 23. dubna 2016 jsme od 10 do 18 hodin s dalšími organizacemi v parku na Kraví hoře oslavili Den Země.
 
Letos to byla DIVOČINA!

 
 

Poslední komentáře

Reference (ukázat)

Sdružení FILIA

logo_ciste_cz10V rámci doplňkových programů pro děti ze sdružení FILIA, dlouhodobě spolupracujeme s neziskovou organizací 8D o.s. . Klienti sdružení FILIA sem pravidelně dochází v doprovodu asistentů a účastní se tvůrčích a sportovních programů připravených pracovníky Centra 8D.

Odkazy

Doporučujeme

Podporují nás

Spolupracujeme