Hřiště 8D

Hřiště 8D1www.prolezacky.cz

Hřiště 8D je originální, ryze český, certifikovaný produkt, který přináší inovaci do vašich zahrad, dětských hřišť, sídlišť a veřejných prostranství. Netradiční prolézačky ve tvaru zvířat prozáří každý prostor a hlavně úsměvy dětí.

8D – nekonečno fantasie pro vás. Zlepšujeme prostředí pro děti – houpačky, skluzavky, kolotoče, pružinová houpadla, městský a parkový mobiliář – design, který nemá ve světě obdoby, unikátní konstrukce, kvalitní materiály, precizní zpracování, bezpečnost, dlouhá životnost, užitná a estetická hodnota.

Zlepšujeme prostředí pro děti

Výrobky 8D jsou rozděleny do čtyř základních kategorií – Safari, Oceán, Farma a Dino. Stále probíhá vývoj a testování nových produktů. Připravujeme desítky dalších originálních návrhů a konstrukcí nových herních prvků.

Při návrhu a výrobě všech našich produktů klademe důraz na bezpečnost, kvalitu a perfektní design. Samozřejmostí je použití vysoce kvalitních ekologických materiálů, precizní zpracování, bezpečnost, dlouhá životnost, odolnost proti zátěžovému používání a vandalizmu, užitná a estetická hodnota. Prolézačky 8D splňují evropské normy ČSN EN 1176 a 1177.

Za čtyři roky usilovné práce se nám podařilo vytvořit unikátní design, který nemá ve světě obdoby. Využíváme všech předností použitých materiálů. Speciální dřevěné vodovzdorné překližkové desky umožňují nekonečnou variabilitu tvarů, pestrost prvků a rozšiřování sortimentu. Nerezové a žárově zinkované prvky a speciálně vyvinutý nátěrový systém zaručují dlouholetou životnost a užitnou a estetickou hodnotu výrobků 8D při zachování ekologicky šetrných principů výroby. Stále zdokonalujeme výrobní postupy a snižujeme vstupní náklady site.

Herní prvky 8D mohou být vyrobeny přímo na míru podle konkrétních přání zákazníka. Vyrábíme také prolézačky pro zdravotně hendikepované či jinak znevýhodněné děti acheter viagra sans ordonnance.

Výrobky 8D jsou určeny pro nejširší veřejnost

Sídliště, parky, veřejná prostranství, školy, mateřské školky, hotely, benzínové pumpy a odpočívadla, veřejné i soukromé sportovní, rekreační a zábavní areály, soukromé zahrady a mnohá další místa mohou skýtat prostor pro vybudování nového nebo rekonstrukci stávajícího hřiště.

Našimi zákazníky tedy jsou například: krajské úřady, města, obce, školy, dětské domovy, ústavy, stacionáře, provozovatelé sportovních a jiných areálů, soukromí uživatelé.

Důležitou cílovou skupinou z hlediska propagace produktu jsou také:

urbanisté, projektanti veřejných prostranství, stavební firmy zabývající se úpravami veřejných prostranství, kde je hřiště součástí komplexní rekonstrukce a pod.

Sociální rozměr

Projekt Hřiště 8D má nezanedbatelný společenský aspekt.

Postavili jsme zdarma již 8 hřišť v ústavech, stacionářích, dětském domově a v uprchlickém táboře.

A navíc část z výtěžků z prodeje jde na podporu sociálních a vzdělávacích programů Centra 8D. Každý zákazník si tak kupuje výrobky s přidanou hodnotou – bez navýšení ceny.

Inovativní přístup tedy nespočívá jen v designu a konstrukci výrobků, ale v celkové filozofii podnikání – ve smyslu a způsobu realizace projektu.

Do celého procesu, od návrhů výrobků přes výrobu až po barevné provedení, zapojujeme osoby znevýhodněné na trhu práce. Do projektu jsou zapojeni lidé se sociálním či zdravotním znevýhodněním a osoby znevýhodněné vyšším věkem, kterým pomáháme najít uplatnění či vytváříme pracovní místa přímo v Centru 8D.

8D přináší jedinečné know-how – myšlenku, sen. Věříme svým snům. Zaměstnáme více lidí, doplníme technické vybavení, rozšíříme výrobu – pomůžeme zlepšit prostředí pro více dětí.

Myslíte si, že to není možné? Že to nemůže fungovat? Předvedeme vám to. Máme konkrétní výsledky.

Vývojové perspektivy

Rozšiřujeme výrobu abychom byli schopni pokrývat vzrůstající poptávku po našich produktech. Je nutné zaměstnat více pracovníků a doplnit technické vybavení. Pro rozšíření výroby je nezbytný nákup CNC frézovacího centra, díky kterému je možné zvýšit kapacitu přibližně na desetinásobek současného stavu. Také hodláme vyrobit několik dalších funkčních prototypů, odzkoušet, certifikovat a uvést nové prvky na trh.

Dalším důležitým aspektem je zkvalitnění a rozšíření propagace a prezentace produktů 8D a to i v mezinárodním měřítku.

Poptávka po produktu

V současné době poptávka po produktech 8D převyšuje dosavadní možnosti výroby, což se snažíme změnit.

Vzhledem k rozvoji veřejné vybavenosti, který je v současnosti podporován také grantovými programy EU, je poptávka po nových hřištích a prolézačkách pro děti značná. Bylo zrušeno mnoho hřišť která neodpovídala evropským normám. Právě nyní se místo nich začínají stavět hřiště nová a poptávka po kvalitních certifikovaných hřištích stále stoupá. Pro rozvoj podnikání tohoto druhu je ten nejlepší čas.

Co nabízejí ostatní

Výrobců dětských hřišť je mnoho. Výrobců certifikovaných hřišť, která jsou bezpečná a splňují evropské normy je výrazně méně. Většina výrobců staví svůj výrobní program na více-méně unifikovaných sestavách, které jsou si vzájemně velmi podobné. Herní prvky 8D jsou zcela nezaměnitelné. Konkurenceschopnost výrobků 8D potvrzují mimo jiné ohlasy objednavatelů i projektantů, kteří, často marně, hledají něco, co by stále stejná dětská hřiště oživilo a přidalo jim na vyjímečnosti. Poměr „cena – výkon“ je u našich výrobků velmi příznivý. Hřiště 8D jsou natolik kvalitní a originální, že jsou schopny se prosadit i v konkurenci největších hráčů na trhu s vybavením dětských hřišť a to i ve světovém měřítku – nikoliv objemem výroby, ale designem, kvalitou a příznivou cenou.

Pokud vás projekt zaujal, můžete ho podpořit – například zakoupením prolézačky nebo celého hřiště – nebo se staňte partnery projektu.

Přidejte se také do skupiny zvířátek a podobných miláčků na facebook

Každopádně navštivte www.prolezacky.cz

2 komentářů k “Hřiště 8D”

 1. Jiri Lukes (2009/05/05 v 21.35)

  Dobry vecer,
  na zaklade informaci z dnesniho televizniho poradu bych mel zajem o zaslani ceniku jednotlivych prvku z Vaseho 8D detskeho hriste.
  Bohuzel jsem tuto zasadni informaci nikde na Vasich strankach nenasel.
  Dekuji a jsem s pozdravem
  Jiri Lukes

 2. Richard Pochylý (2009/05/06 v 17.56)

  Dobrý den, preferujeme osobní kontakt, takže vám rádi vypracujeme nabídku na základě osobního setkání případně telefonického rozhovoru. Ve vašem dotazu jsem nenalezl žádný kontakt na vás, proto vás prosím o jeho zaslání, abychom se vám mohli ozvat. Děkujeme za váš zájem a těšíme se na případnou spolupráci.

Zanechte komentář

K přispívání je nutné být přihlášen.

Koncert ticha …

Už se vám po nás muselo stýskat. Nebojte, stále tu jsme  Rok 2022 zahájíme trošku netradiční akcí. Vnímáme, že po vánočním a novoročním shonu je čas se na chvilku zastavit. Tímto vás srdečně zveme na Koncert ticha.

Za vznikem tohoto nápadu stojí úžasná Kniha ticha od spisovatele Josefa Formánka a inspirace francouzským filmem Nádherná zelená.

 

KDY: Ve čtvrtek 20.1. 2022 od 18 do 21 hod
KDE: v hlavním sále centra 8D z.s., Rybkova 23, objekt 30, 602 00 Brno

 

Co to obnáší?

 

Kraví hora lidem

Něco se chystá a bude to velké….

připravujeme projekt revitalizace areálu. Kraví hora lidem by se mohla změnit na multifunkční sportovní a relaxační centrum pro širokou veřejnost. Držte nám palce!

KRAVÍ HORA LIDEM

KRAVÍ HORA LIDEM je nový prostor v centru Brna s překrásným výhledem na Špilberk. Dosud toto místo spalo, ale tomu je nyní konec…
Rozhodli jsme se spojit síly a připravili projekt, který vám nabídne vše, co máte rádi na jednom místě.

Startujeme 6. října otvírací akcí, v rámci níž pro vás postavíme veřejně přístupné dětské hřiště. To ale nestačí! Nebudete se přece celý den jen dívat jak šroubujeme prolézačky… Je toho mnohem víc!

Přijde klaun Čiko a celý den bude bavit děti jeho Lepším světem. Ochutnáte také to nejlepší z moravského gastronebe a hvězdný výběr z malých pivovarů. Máte doma odpad, co by pro jiného mohl být poklad? Tak přineste něco na prodej na Dobrou Karmu – bleší trhy. 

RODIČing

 
Účastnili jsme se prvního ročníku RODIČing festivalu!
 
Festival se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hodin na BVV BRNO v Pavilonu A.
 
 

Projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“

V sobotu 23. dubna 2016 proběhly v rámci oslav „Dne země“ také tři prezentace našeho projektu „Kraví hora lidem, lidé pro Kraví horu“.
 
Jak už jsme Vás dříve informovali, projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“ je obecně prospěšný projekt zpřístupnění Kraví hory veřejnosti.