Fórum 8D

Fórum 8D je reálný i virtuální prostor, který jsme vytvořili pro projekt
Open dialog a pro další navazující diskusní projekty.

Reálný prostor tvoří malý sál s kapacitou hlediště max 50 osob s velkým kruhovým stolem pro diskutující.

Reálný prostor se prolíná do virtuálního internetového diskusního fóra forum.cen­trum8d.cz a pomocí streamingu do živého internetového vysílání. Fórum 8D je interaktivní – každá diskuse je snímána kamerami a online vysílána po internetu pro téměř neomezený počet účastníků. Do diskuse se tedy mohou, prostřednictvím otázek, zapojit diváci v sále i diváci sledující vysílání na internetu. Závěry a výstupy z pravidelných diskusí budou vždy dostupné v textové podobě na diskusním fóru forum.cen­trum8d.cz, kde se budou diskuse dále rozvíjet a prohlubovat.

Zanechte komentář

K přispívání je nutné být přihlášen.

RODIČing

 
Účastnili jsme se prvního ročníku RODIČing festivalu!
 
Festival se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hodin na BVV BRNO v Pavilonu A.
 
 

Projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“

V sobotu 23. dubna 2016 proběhly v rámci oslav „Dne země“ také tři prezentace našeho projektu „Kraví hora lidem, lidé pro Kraví horu“.
 
Jak už jsme Vás dříve informovali, projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“ je obecně prospěšný projekt zpřístupnění Kraví hory veřejnosti.

Den Země – Divočina na Kraví hoře

 
V sobotu 23. dubna 2016 jsme od 10 do 18 hodin s dalšími organizacemi v parku na Kraví hoře oslavili Den Země.
 
Letos to byla DIVOČINA!

 
 

Ochutnávka Prány

Dne 28.dubna 2016 proběhla v Centru 8D beseda o „pránické výživě“, nebo-li „brethariánství.“ Děkujeme všem zúčastněným za velmi podnětnou diskuzi a za vytvoření neobyčejné atmosféry.

Dětské hřiště v Centru 8D

Jaro je konečně tu a s ním začíná i opětovný provoz na dětském hřišti v areálu Centra 8D. Vezměte své ratolesti a načerpejte čerstvého jarního sluníčka na našich průlezkách!