Dobrovolnictví je fenomén

Centrum 8D vzniklo na dobrovolnické bázi na základě zkušeností ze skautských vzdělávacích zážitkových kurzů Rozrazil. Činnost dobrovolníků stále významně přispívá k fungování Centra 8D. Dobrovolníci z celé České republiky a ze zahraničí s námi spolupracují na přípravě a realizaci programů i rozsáhlých obecně prospěšných projektů.

Chci být dobrovolníkem v Centru 8D

Chci být dobrovolníkem v zahraničí

EVS 8D – dobrovolníci v ČR

EVS 8D – dobrovolníci v zahraničí

Velmi si vážíme lidí, kteří se rozhodli věnovat svůj čas dobrovolné práci a podpořit tak cíle 8D. Jen díky odhodlání a nadšení desítek dobrovolníků může Centrum 8D úspěšně naplňovat své poslání a nadále rozšiřovat svou činnost.

Mládež v akci

Dobrovolnictví v 8D je díky programu Mládež v akci – Evropská dobrovolná služba EDS (European voluntary service – EVS) dostupné dobrovolníkům z mnoha zemí světa, zejména z Evropy.

  • Přijímáme dobrovolníky ze zahraničí
  • Vysíláme dobrovolníky do zahraničních projektů a organizací.

Zážitky a zkušenosti dobrovolníků 8D

Diskuzi o Dorovolnictví s dobrovolníky z Lucemburska, Holandska, Německa, Srbska, Itálie, Slovenska, Rumunska najdete zde Všem našim dobrovolníkům, kteří nám pomohli a pomáhají, upřímně děkujeme!

 

Zanechte komentář

K přispívání je nutné být přihlášen.

Kraví hora lidem

Něco se chystá a bude to velké….

připravujeme projekt revitalizace areálu. Kraví hora lidem by se mohla změnit na multifunkční sportovní a relaxační centrum pro širokou veřejnost. Držte nám palce!

KRAVÍ HORA LIDEM

KRAVÍ HORA LIDEM je nový prostor v centru Brna s překrásným výhledem na Špilberk. Dosud toto místo spalo, ale tomu je nyní konec…
Rozhodli jsme se spojit síly a připravili projekt, který vám nabídne vše, co máte rádi na jednom místě.

Startujeme 6. října otvírací akcí, v rámci níž pro vás postavíme veřejně přístupné dětské hřiště. To ale nestačí! Nebudete se přece celý den jen dívat jak šroubujeme prolézačky… Je toho mnohem víc!

Přijde klaun Čiko a celý den bude bavit děti jeho Lepším světem. Ochutnáte také to nejlepší z moravského gastronebe a hvězdný výběr z malých pivovarů. Máte doma odpad, co by pro jiného mohl být poklad? Tak přineste něco na prodej na Dobrou Karmu – bleší trhy. 

RODIČing

 
Účastnili jsme se prvního ročníku RODIČing festivalu!
 
Festival se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hodin na BVV BRNO v Pavilonu A.
 
 

Projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“

V sobotu 23. dubna 2016 proběhly v rámci oslav „Dne země“ také tři prezentace našeho projektu „Kraví hora lidem, lidé pro Kraví horu“.
 
Jak už jsme Vás dříve informovali, projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“ je obecně prospěšný projekt zpřístupnění Kraví hory veřejnosti.

Den Země – Divočina na Kraví hoře

 
V sobotu 23. dubna 2016 jsme od 10 do 18 hodin s dalšími organizacemi v parku na Kraví hoře oslavili Den Země.
 
Letos to byla DIVOČINA!