Dobrovolnictví je fenomén

Centrum 8D vzniklo na dobrovolnické bázi na základě zkušeností ze skautských vzdělávacích zážitkových kurzů Rozrazil. Činnost dobrovolníků stále významně přispívá k fungování Centra 8D. Dobrovolníci z celé České republiky a ze zahraničí s námi spolupracují na přípravě a realizaci programů i rozsáhlých obecně prospěšných projektů.

Chci být dobrovolníkem v Centru 8D

Chci být dobrovolníkem v zahraničí

EVS 8D – dobrovolníci v ČR

EVS 8D – dobrovolníci v zahraničí

Velmi si vážíme lidí, kteří se rozhodli věnovat svůj čas dobrovolné práci a podpořit tak cíle 8D. Jen díky odhodlání a nadšení desítek dobrovolníků může Centrum 8D úspěšně naplňovat své poslání a nadále rozšiřovat svou činnost.

Mládež v akci

Dobrovolnictví v 8D je díky programu Mládež v akci – Evropská dobrovolná služba EDS (European voluntary service – EVS) dostupné dobrovolníkům z mnoha zemí světa, zejména z Evropy.

  • Přijímáme dobrovolníky ze zahraničí
  • Vysíláme dobrovolníky do zahraničních projektů a organizací.

Zážitky a zkušenosti dobrovolníků 8D

Diskuzi o Dorovolnictví s dobrovolníky z Lucemburska, Holandska, Německa, Srbska, Itálie, Slovenska, Rumunska najdete zde Všem našim dobrovolníkům, kteří nám pomohli a pomáhají, upřímně děkujeme!

 

Zanechte komentář

K přispívání je nutné být přihlášen.

RODIČing

 
Účastnili jsme se prvního ročníku RODIČing festivalu!
 
Festival se uskutečnil v sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hodin na BVV BRNO v Pavilonu A.
 
 

Projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“

V sobotu 23. dubna 2016 proběhly v rámci oslav „Dne země“ také tři prezentace našeho projektu „Kraví hora lidem, lidé pro Kraví horu“.
 
Jak už jsme Vás dříve informovali, projekt „Kraví hora lidem – lidé pro Kraví horu“ je obecně prospěšný projekt zpřístupnění Kraví hory veřejnosti.

Den Země – Divočina na Kraví hoře

 
V sobotu 23. dubna 2016 jsme od 10 do 18 hodin s dalšími organizacemi v parku na Kraví hoře oslavili Den Země.
 
Letos to byla DIVOČINA!

 
 

Ochutnávka Prány

Dne 28.dubna 2016 proběhla v Centru 8D beseda o „pránické výživě“, nebo-li „brethariánství.“ Děkujeme všem zúčastněným za velmi podnětnou diskuzi a za vytvoření neobyčejné atmosféry.

Dětské hřiště v Centru 8D

Jaro je konečně tu a s ním začíná i opětovný provoz na dětském hřišti v areálu Centra 8D. Vezměte své ratolesti a načerpejte čerstvého jarního sluníčka na našich průlezkách!